Intel | i5-12400 | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | Intel Core i5 | Processor cores 6
- TootjadIntel
- Mudel: BX8071512400
- Saadavus: 5
-
252€
Intel | i5-12400 | 2.5 GHz | LGA1700 | Processor threads 12 | Intel Core i5 | Processor cores 6
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105 mm |
| Gross depth master carton | 405 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross height master carton | 115 mm |
| Gross weight | 0.463 kg |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross width master carton | 130 mm |
| Komponent | PC |
| Net weight | 0.319 kg |
| Net weight master carton | 2.315 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pakendamine | Retail |
| Palette Qty | 1714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 44.00 g |
| Producer | Intel |
| Producer product family | 12th Generation Intel Core i5 Processors |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori litograafia | 7 nm |
| Protsessori mudel | i5-12400 |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori pesa | LGA1700 |
| Protsessori sagedus | 2.5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 18 MB Intel Smart Cache MB |
| Protsessorituumad | 6 |
| Sagedusvahemik | 2.5-4.4 GHz |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.001008 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



